Delta robotid

Delta robotid

Autonox Robotics DELTA robotite ainulaadsus on see, et roboteid saavad juhtida erinevad kontrollerid, erinevate tootjate servoajamid (komplektis on robotite mehaanika).

Seetõttu on MAJA peamised kliendid tööstusmasinate / tööpinkide tootjad, kelle jaoks on oluline juhtplatvormide ühendamine. Nendel robotitel on ajamissüsteemid, mida saab muude seadmetega hõlpsalt ühildada. Autonox Robotics valmistab roboteid ise alates disainist kuni seeriatootmiseni. See tagab maksimaalse toote kvaliteedi, pideva täiustamise ja uuendusmeelsuse.

DELTA robotivalik: www.autonox24.com

TECHVITAS koos Autonoxi robootikaga pakuvad teile kõige vastuvõetavamat lahendust!

Delta robotid on loodud töötama suurel kiirusel ning täitma korduvaid ülesandeid kiiresti ja täpselt. Need robotid võivad asendada manuaalseid protsesse, mis nõuavad toodete tõstmist, sorteerimist ja positsioneerimist. Delta-roboteid kasutatakse mitte ainult protsesside järjepidevuse ja kvaliteedi parandamiseks, kus korduvad liikumised põhjustavad lõppkokkuvõttes töötajate väsimust, vaid välistavad ka korduvate liikumisvigastuste probleemi.

Delta robotid on suurepärane valik kergete koormate ja / või väikeste esemete valimisel ja paigutamisel. Peene funktsionaalsuse tõttu saab see robot tagada täpsed ja järjepidevad liikumised. Neid kasutatakse sageli sellistes tööstusharudes nagu toiduainetööstus, farmaatsiatooted ja elektroonika.

Lisaks sobivad delta-robotid ideaalselt mitmesuguste monteerimistoimingute jaoks, näiteks liimimiseks, pakkimiseks ja kruvimiseks. Lisaks kasutatakse delta-roboteid patareide, elektrilülitite, elektroonika, meditsiiniseadmete, pliiatsite, pooljuhtseadmete, päikesepaneelide ja muude toodete valmistamiseks.

TECHVITAS pakub koos Autonox Roboticsiga teile kõige sobivamat lahendust!

Autonox24 jagab oma tooted kahte põhirühma:

 • Eelpakendamiseks (hügieeniline disain)– kus on vaja hügieenile vastavaid kontaktmehhanisme;
 • Sekundaarpakendite jaoks kerged robotid, mis on valmistatud süsinikkiust.

Autonox Robotics deltarobotite puhul on eriline see, et need ei sõltu ühest konkreetsest kontrollerist. See tähendab, et roboteid saab juhtida teie valitud kontrolleriga ja need tarnitakse teie valitud servomootorite jaoks kohandatud reduktori ühendusäärikutega.

DELTA ja DuoPod robotid:

Peamised eelised:

 • Liikuva massi ja kasuliku koorma optimaalne suhe annab nii maksimaalse dünaamika kui ka väga suure täpsuse;
 • Tugev konstruktsioon tagab energia tõhusa kasutamise;
 • Minimaalne hooldus;
 • Kompaktne disain.

Hügieenilise disaini eelised:

 • Kasutatakse ainult standarditele vastavaid materjale;
 • Ajamite pinnatemperatuurid on piiratud;'
 • Liigendite ja servade vahel pole tühimikke:
 • Saab puhastada tavaliste protsesside (kõrgsurveseadmed kuni 28 baari) ja kemikaalide abil;
 • Roboti korpuse külge on kinnitatud õhuvarustusvoolikud ja haaratsite kaablid;
 • Kõrge efektiivsus.

Delta-roboti võimalused:

Tõstejõud:

Tööpiirkonnad:

 


Päring

Captcha