Käigukastid ja käigukastiga mootorid

Käigukastid ja käigukastiga mootorid

POLAT GROUPil on tütarettevõtteid paljudes sektorites. See alustas tegevust 1978. aastal ja oli tuntud oliiviõlimasinate tootjatena. Ehkki selle ettevõtte spetsiifika keskendub peamiselt õli- ja muude toiduainetööstuses kasutatavate masinate tootmisele ning selle protsesside moderniseerimisele, hoiab see sammu kõrgtehnoloogia rakendamisega mehaaniliste toodete arendamise valdkonnas.

PGR grupp koosneb seitsmest ettevõttest. POLAT GROUP toodab tööstuslikke eraldajaid ja siirikuid toiduainete, mäetööstuse ja põllumajanduse jaoks; projekteerib ja valmistab papp-pakenditooteid. Samuti toodab ta oliiviõli, haldab arenenud teaduskeskust ja tegeleb dekoratiivtaimede seemikutega. Loodi müügi- ja turundusettevõte, mis müüb koduturgudele ja Põhja-Küprosele lisaks oliiviõlile ka muid toiduainetetööstusmasinaid.

Ettevõtte kohta: www.pgr.com.tr


1927. aastal asutatud Bauer Gear Motor on uuenduslike ja energiatõhusate mootorilahenduste ülemaailmne liider. Baueri insenerid töötavad välja tehniliselt täiustatud lahendusi, mis kasutavad energiasäästlikke mootoreid koos optimaalsete käigukastidega, et pakkuda klientidele võimalikult madalaid omamiskulusid.

Baueri laia tootevalikusse kuuluvad spiraalülekandega mootorid, võlliga monteeritud mootorid, kaldus hammasratastega mootorid, mootoriga ajamid, aseptilised ajamid ja C-adapteriga mootorite ühendused.

Rohkem informatsiooni: https://www.bauergears.com/

WEG, üks suurimaid elektrimootorite tootjaid maailmas, alustas tegevust 1961. aastal ja tal on täna oma elektrimootorite kvaliteedi ja elektrimootori töö ökonoomse efektiivsuse osas äärmiselt kõrge maine. Alates ettevõtte loomisest kuni rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele vastavate kvaliteetsete toodete ja tõhusate lahenduste väljatöötamiseni on WEG laiendanud oma tootevalikut 460 tooterühmani, mis sobivad ideaalselt paljude rakenduste jaoks, alates standardsetest kuni plahvatuskindlate või suure jõudlusega eritoodeteni. WEG-i mitmeaastane kogemus on asendamatu laevaehituse, metallitööstuse, toidu- ja keemiatööstuses ning paljudes muudes valdkondades.

Tootja kohta: www.weg.net

Ettevõtte FRANCIA asutasid kaks praegust omanikku 1976. aastal Correggios (RE). Ettevõte on juba ligi 40 aastat tegutsenud täppismehaanilise töötlemise valdkonnas. Aastal 1999 omandas kvaliteedisüsteemi sertifikaadi ISO 9000, kajastades asjaolu, et juhitakse rangelt kogu protsessi alates tellimisest kuni tarnimiseni. Ettevõtte tugevuseks on pakkuda kliendile mitte ainult mehaanilist töötlemist, vaid ka valmistoodet, et see võiks olla pigem mehaaniline komponent kui kogu käigukast. FRANCIA saab klienti toetada mis tahes konkreetse tehnilise valiku tegemisel, tehes kättesaadavaks meie kogemused ja teadmised selles valdkonnas. Ettevõte ühendab tüüpilise väikese ettevõtte paindlikkuse ja reageerimise kiiruse meie toodete kõrgete kvaliteedistandarditega, viimane aspekt on seda alati eristanud.

Lisateave ettevõtte kohta: http://francia.it/homeGB.html

Päring

Captcha