Kinnitused

ELESA + Ganter on standardsete masinaelementide tarnimise ülemaailmne liider. Ettevõte on kahe tootja, Elesa SpA (Itaalia) ja Otto Ganter GmbH & Co KG (Saksamaa), ühisettevõte. ELESA (asutatud 1941) ja Otto GANTER (asutatud 1894) teevad koostööd juba üle 35 aasta. 1995ndal aastal hakkasid ettevõtted arendama ühist müügivõrku kaubamärgi Elesa + Ganter all, pakkudes laia valikut standardseid masinaelemente, millel on ainulaadne disain, suurepärane teenindus ja võimalus luua kohandatud lahendusi väga lühikese aja jooksul.

Tootja kohta: www.elesa-ganter.com

1840. aastal Pariisis asutatud PINET on tänapäeval Euroopa üks juhtivaid hingede ja lukustussüsteemide tootjaid. Pinet tootevalikus pole mitte ainult lai valik standardhingesid, vaid ka äärmiselt lai valik mittestandardseid hingesid ka kõige nõudlikumatele rakendustele.

Innovatsioon on alati olnud Pinet'i strateegia ja igal aastal investeerime uutesse tehnoloogiatesse, et pakkuda üha uuenduslikumaid lahendusi. Uurige tootevalikut - leiate kindlasti lahendusi, mida te isegi ei osanud oodata.

Tootevalik: www.pinet-webstore.fr

Päring

Captcha