Summutavad elemendid

ELESA + Ganter on standardsete masinaelementide tarnimise ülemaailmne liider. Ettevõte on kahe tootja, Elesa SpA (Itaalia) ja Otto Ganter GmbH & Co KG (Saksamaa), ühisettevõte. ELESA (asutatud 1941) ja Otto GANTER (asutatud 1894) teevad koostööd juba üle 35 aasta. 1995ndal aastal hakkasid ettevõtted arendama ühist müügivõrku kaubamärgi Elesa + Ganter all, pakkudes laia valikut standardseid masinaelemente, millel on ainulaadne disain, suurepärane teenindus ja võimalus luua kohandatud lahendusi väga lühikese aja jooksul.

Tootja kohta: www.elesa-ganter.com

Saksa ettevõte ACE Stoßdämpfer GmbH alustas tegevust 1963. aastal, kui tutvustas oma esimesest tööstuslikku amortisaatorit. Rohkem kui 50 aastat hiljem on ettevõte kogu maailmas tuntud kui tööstuslike amortisaatorite ja vibratsioonivastaste tehnoloogiate ekspert.

Täna on ACE asutanud viis välismaist haru ja neli tehast Saksamaal ning haldab turustajate võrku 45 riigis üle kogu maailma.

Tootja kohta: www.ace-ace.com

Saksa ettevõte Mädler GmbH alustas oma tegevust 19. sajandil. 1882. aasta lõpus. Olles üle elanud Saksamaa, kahe maailmasõja jagunemise, on Maedleri nimi tänapäeval kvaliteedi ja usaldusväärsuse märgiks. Rohkem kui 130 aastat kvaliteetset tööd on pälvinud ettevõtele tunnustuse kogu maailmas.

Maedleril on lai valik tooteid: vibratsioonivastased süsteemid, hammasrihmad, andurid, ketid, laagrid, puksid, reduktorid, sidurid, käigud, pneumaatika elemendid, käepidemed, sidurid, rihmarattad, propellerid, võllid, spindlid, mutrid, ketirattad jne.

Tootevalik: https://maedler.de

Päring

Captcha