Aktuaatorid

Ettevõtte FRANCIA asutasid kaks praegust omanikku 1976. aastal Correggios (RE). Ettevõte on juba ligi 40 aastat tegutsenud täppismehaanilise töötlemise valdkonnas. Aastal 1999 omandas kvaliteedisüsteemi sertifikaadi ISO 9000, kajastades asjaolu, et juhitakse rangelt kogu protsessi alates tellimisest kuni tarnimiseni. Ettevõtte tugevuseks on pakkuda kliendile mitte ainult mehaanilist töötlemist, vaid ka valmistoodet, et see võiks olla pigem mehaaniline komponent kui kogu käigukast. FRANCIA saab klienti toetada mis tahes konkreetse tehnilise valiku tegemisel, tehes kättesaadavaks meie kogemused ja teadmised selles valdkonnas. Ettevõte ühendab tüüpilise väikese ettevõtte paindlikkuse ja reageerimise kiiruse meie toodete kõrgete kvaliteedistandarditega, viimane aspekt on seda alati eristanud.

Lisateave ettevõtte kohta: http://francia.it/homeGB.html

Ajamite põhiprintsiibiks on pöördliikumise muutmine lineaarseks liikumiseks. Sellele ideele tuginedes on Rahmann üle 5 aastakümne välja töötanud suurepäraseid täiturseadmete lahendusi. Rahmann arendab elektrilisi ajameid vastavalt kliendi individuaalsetele vajadustele tema rakenduse jaoks, seega pole Rahmanni valikus ühtegi standardset toodet. Rahmanni ajamite korpus on täielikult suletud, muutes need kompaktseteks, vastupidavateks, turvalisteks ja töökindlateks ka äärmiselt nõudlikes tingimustes.

Rohkem informatsiooni tootja koha: https://rahmann-gmbh.com/en/

LINAK on rahvusvaheline ettevõte, millel on tipptasemel automatiseeritud tehased Taanis, Slovakkias, USA-s ja Hiinas ning millel on kontorid 35 riigis.

LINAKi täiturmehhanisme saab BUS-ühenduse kaudu hõlpsasti integreerida teiste juhtimissüsteemidega. Võrreldes hüdrauliliste või pneumaatiliste süsteemidega on elektriajamid hõlpsasti integreeritavad ja vajavad vähe hooldust, kuna süsteemil puuduvad voolikud, pumbad ega muud hooldust vajavad elemendid.

LINAK ajamid säästavad energiat, töötavad vaikselt, neil on puhas disain ja neid saab kasutada meditsiiniseadmetes. Need ajamid vastavad kõigile rahvusvahelistele standarditele, et töötada mis tahes rakenduses.

LINAK pakub lahendusi täiturmehhanismide kasutamiseks haiglates, hooldekodudes, kontorites või köögis, põllumajanduses, tööstusautomaatikas ja isegi puhkealadel.

Päring

Captcha