Kliimaseadmed

Kliimaseadmed

 

Suruõhku kasutatakse väga erinevates tööstusharudes ja mitmel erineval viisil. Nõuded kvaliteedile ja puhtusele erinevad olenevalt kasutusalast. Tekstiilitööstuses kehtivad täiesti erinevad standardid kui toiduainetööstuses või meditsiinitööstuses, kus on vaja 100% õlivaba suruõhku. On oluline, et suruõhu töötlemise meetodid oleksid optimaalselt kohandatud nende kasutusalaga. Süsteemi komponendid, nagu suruõhufiltrid ja kuivatid, tagavad, et suruõhk vastab selle tööstuse ettenähtud kvaliteedistandarditele, kus seda kasutatakse – optimaalsete efektiivsusväärtustega.

 

BOGE kehastab enam kui 110-aastast traditsiooni Saksamaal. Põlvkondade kaupa on ettevõte ühendanud keskmise suurusega ettevõtte väärtused dünaamilise kasvu põhimõttega. Arukas projekteerimine, tulevikku vaatavad lahendused ja kvaliteet, eritellimusel valmistatud Saksamaal – need on väärtused, mille eest on BOGE seisnud algusest peale.

BOGE kui üks maailma kogenumaid suruõhuspetsialiste: projekteerib, arendab, paigaldab ja hooldab kvaliteetseid suruõhusüsteeme. 

BOGE tootevalikusse kuuluvad õli- ja määrdekruvikompressorid, kolbkompressorid, spiraalkompressorid, turboülelaadurid, gaasigeneraatorid, õhu ettevalmistusseadmed, soojustagastussüsteemid.

Rohkem informatiooni: https://boge.com/en


Päring

Captcha