Hüdraulikasüsteemi hooldus

Hüdraulikasüsteemi hooldus

Teenindus. Õigesti hooldatud hüdrosüsteemid on töökindlad ja kauakestvad. Hüdraulika puhul on väga oluline teostada õigeaegselt süsteemi hooldust, hinnata õli kvaliteeti, õigeaegselt vahetada hüdrofiltrid, säilitada süsteemi tihedus, et õli ei tungiks keskkonda. Samuti töörõhkude kontrollimine, hüdroakude seisukorra hindamine hoiab ära soovimatud protsessid või tõrkeid hüdrosüsteemis.

 
 
 

Hüdraulika diagnostika – remont ja projekteerimineSee hõlmab kõiki hüdrosüsteemide remonditöid, alates juhtimissüsteemidest või üksiku hüdroelemendi diagnostikast kuni keerukate hüdrosüsteemideni. Diagnoosime ja remondime avatud, suletud, konstantse, muutuva vooluhulgaga (koormusetaju) süsteeme, proportsionaalseid juhtimissüsteeme. Samuti projekteerime uusi hüdrosüsteeme ning moderniseerime vanad tõhusamateks ja töökindlamateks süsteemideks.

Hüdrauliliste elementide remont. See hõlmab igat tüüpi pumpade, mootorite, silindrite, mehaaniliste, elektriliste, proportsionaalsete ja ülitäpsete proportsionaalsete jaoturite, hüdrostaatiliste hammasrataste, ventiilide, kollektorite, juhtseadmete, hüdroakude remonti.

 
 
 

Mehaaniline remont. Hüdraulikasüsteemide tõrgeteta toimimine eeldab ka kvaliteetset mehaanilist osa ja kõiki teisi süsteeme, mis töötavad paralleelselt hüdrosüsteemiga. Seetõttu hindavad meie spetsialistid ka kogu süsteemi seisukorda, et vältida edaspidi ettenägematuid rikkeid, kulusid ja seisakuid.

Kvaliteedistandardid. Hüdraulikasüsteemides on elementide ja tehtud tööde kvaliteet üks esimesi samme usaldusväärse ja kauakestva hüdrosüsteemi saamiseks.

 
 
Igasuguse info saamiseks palun kirjutageinfo@techvitas.ee