ESD tsoon

 

ESD (Electro Static Discharge) viitab laetud esemete või inimeste elektrostaatilisele laengule. Elektrostaatiline laeng võib kahjustada mikroelektroonika komponente.

ESD-toolidel on oluline roll elektrooniliste tööjaamade usaldusväärsete ESD-kaitsemeetmete tagamisel. ESD kaitset reguleerib Euroopa standard EN 61340, mis on loodud selleks, et aidata kasutajatel valida sobivaid kaitsemeetmeid. See standard näeb ette järgmist: "Istme, mis tahes osade, mis võivad tavakasutuse ajal kasutaja kehaga kokku puutuda, põrandaga kokkupuutepunktile peab olema <109 Ω." (Väljavõte standardist EN 61340-5-1).

 

Bimos on juhtiv ergonoomiliste toolide tootja tööstusele ja laboritele. Bimos on enam kui 50 aastat pakkunud erinevate tööstusharude töötajatele produktiivseid, tervislikke ja mugavaid töökohti.

Tööstuse tehnoloogiliste muutuste tõttu muutuvad kontoritoolidele esitatavad nõuded pidevalt, nii et Bima toole täiustatakse pidevalt teadmistega istumistehnoloogiast, erinevatest meditsiinitöötajatest, Fraunhoferi instituudi (Euroopa juhtiv tervise-, ohutus-, kommunikatsiooni-, energia- ja keskkonnauuringute instituut) ekspertidega. Bima ergonoomilisele mehhanismile on antud 10-aastane garantii, tooted vastavad standardile DIN 68 877, neile on antud GS-sertifikaat, õhupuhtuse klassi sertifikaat DIN EN ISO 14644-1 (puhaste ruumide toolid) ja ESD kaitsesertifikaat EN 61340 (ESD toolid).

Lisateave tootja kohtahttps://www.bimos.com/B/uk-en/index.php

Päring