Tootmine

 

Tootmisalal kasutatavad töötoolid peavad vastama erinõuetele olenevalt töökeskkonnast. Bimos tool võimaldab mugavalt istuda ja kiiresti püsti tõusta. Tootmisalal kasutatavad toolid peavad olema eriti vastupidavad, tulenevalt agressiivsest keskkonnast – sädemed, lihvimistolm ja -laastud, rasv jne.

Bimos toolipolster on väga vastupidav ja pestav, mistõttu vahetatakse neid harva. Vajadusel saab toolipolstrit lihtsalt vahetada. Bimose töötooli saab optimaalselt kohandada igale töötajale: seljatugi ja iste on anatoomiliselt kujundatud, et tagada maksimaalne töömugavus ning tooli reguleeritav kõrgus võimaldab mugavalt jalgu hoida.

Toolid on välja töötatud koostöös tööstusarstide ja valdkonna spetsialistidega, nii et iga Bimos tool pole mitte ainult ergonoomiline, vaid ka vastupidav ja liikumisvabadust tagav.

 

Bimos on juhtiv ergonoomiliste toolide tootja tööstusele ja laboritele. Bimos on enam kui 50 aastat pakkunud erinevate tööstusharude töötajatele produktiivseid, tervislikke ja mugavaid töökohti.

Tööstuse tehnoloogiliste muutuste tõttu muutuvad kontoritoolidele esitatavad nõuded pidevalt, nii et Bima toole täiustatakse pidevalt teadmistega istumistehnoloogiast, erinevatest meditsiinitöötajatest, Fraunhoferi instituudi (Euroopa juhtiv tervise-, ohutus-, kommunikatsiooni-, energia- ja keskkonnauuringute instituut) ekspertidega. Bima ergonoomilisele mehhanismile on antud 10-aastane garantii, tooted vastavad standardile DIN 68 877, neile on antud GS-sertifikaat, õhupuhtuse klassi sertifikaat DIN EN ISO 14644-1 (puhaste ruumide toolid) ja ESD kaitsesertifikaat EN 61340 (ESD toolid).

Lisateave tootja kohtahttps://www.bimos.com/B/uk-en/index.php

Päring