PCB liitmikud

PCB liitmikud

 

Seadmed ja rakendused muutuvad väiksemaks ja kompaktsemaks. Seetõttu töötatakse välja ja pakutakse turule erinevates suurustes ja rakenduste lahendusi, mille puhul on vaja PCB-sid ühendada.

PCB-pistikud on aga midagi enamat kui lihtsalt oluline liides trükkplaatide ühendamiseks seadme sees. Iga seade toetub sisenditele ja väljunditele, mida tavaliselt rakendatakse tugevate metriliste ümmarguste pistikupesade abil koos RJ45 või ix Industrialiga. Siin viiakse pistikupesa tavaliselt trükkplaadilt otse läbi korpuse seina; see loob seadme liidese IP20-IP67 jaoks kaitstud ühenduse. Lisaks klassikalistele PCB-pistikutele pakume ka mitmekülgset valikut PCB-pesasid mis tahes rakenduse jaoks. Trükkplaatide pistikuid saab kokku panna tavapäraste ühenduste lõpetamise viisil.

 

HARTING Technology Group on üks maailma juhtivaid elektriliste signaalkonnektorite ja ühenduskomponentide tootjaid. 1945. aastal Saksamaal asutatud ettevõte on kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, millel on 14 tehast erinevates riikides, 43 müügikeskust ja ca 5000 töötajat. Harting pakub laia valikut tööstuslikke, modulaarseid, mitmeotstarbelisi pistikuid. Kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis vastavad uusimatele standarditele, kasutatakse meditsiiniseadmete, andmekeskuste ning elektriautode, rongide ja lennunduse valdkonnas.

Rohkem informatsiooni: https://www.harting.com/Päring