Standardsed haaratsid

Standardsed haaratsid

 

 pakub laia valikut tavalisi vaakumhaaratseid, mida saab kasutada väga erinevates rakendustes. Meie standardne tootevalik koosneb standardmoodulisüsteemist (SMS), UniGripper Basic seeriast ja UniGripper Co / Light - koostöö- ja kergekaalulistest haaratsitest.

Haaratsite standardse tootevaliku moodulkomponentide põhimõte annab tööriistade, vaakumallikate ja tarvikute kombineerimisel teie konkreetsetele vajadustele tohutu paindlikkuse. See on teie edu tõeline tagatis vaakumsüsteemidega töötamisel!

Need haaratsimudelid on valmistatud olemasolevatest komponentidest, mille tulemuseks on lühem tarneaeg.

 

Unigripperi kaubamärk kuulub Rootsi ettevõttele Tepro Machine Pac & System AB, mis on pakendi- ja automaatikatööstuses tegutsenud üle 35 aasta. Unigripperi kaubamärki tutvustati turule enam kui 20 aastat tagasi. See ettevõtte divisjon toodab ainult vaakumhaaratseid igas suuruses robotitele. Ettevõte pakub kvaliteetseid vaht-tüüpi käepidemeid, mille suurus ulatub peopesa suurusest kuni kahe kaubaaluse suuruseni. See on väike, kuid tunnustatud ettevõte seda tüüpi haaratsite turul, millel on erakordne tootmise paindlikkus, pakkudes haaratseid nii tüüpilisteks kui ka väga spetsiifilisteks robotitoiminguteks. Unigripperi haaratseid saab kasutada metalli, puidu, klaasi, tootekottide, klaasnõude ja muude keeruka kuju ja tekstuuriga toodete tõstmiseks.

Rohkem informatsiooni: www.unigripper.com

Päring