Individuaalsed haaratsid

Individuaalsed haaratsid

Individuaalsed Unigripper vaakumhaaratsid on mõeldud klientide erivajadustele ja on suunatud konkreetsele rakendusele. Sõltuvalt kasutusest võib tõsta erinevaid koguseid erinevaid tooteid või ühte sama tüüpi toodangut. Unigripperi inseneridel on selles valdkonnas üle 20-aastane kogemus. Seega, vastavalt teie taotlusele, valides sobiva haaratsisuuruse, kvaliteetse käsna ja vaakumi genereerimise allika, saame pakkuda konkreetsele ülesandele parimat lahendust. Lisaks võivad haaratsitel olla ülesande hõlbustamiseks lisatarvikud.

 vaakumhaaratsitel on erinevad rakendused vastavalt erinevatele nimedele. Valige haarats vastavalt ülesandele, mille soovite täita.

 

Unigripperi kaubamärk kuulub Rootsi ettevõttele Tepro Machine Pac & System AB, mis on pakendi- ja automaatikatööstuses tegutsenud üle 35 aasta. Unigripperi kaubamärki tutvustati turule enam kui 20 aastat tagasi. See ettevõtte divisjon toodab ainult vaakumhaaratseid igas suuruses robotitele. Ettevõte pakub kvaliteetseid vaht-tüüpi käepidemeid, mille suurus ulatub peopesa suurusest kuni kahe kaubaaluse suuruseni. See on väike, kuid tunnustatud ettevõte seda tüüpi haaratsite turul, millel on erakordne tootmise paindlikkus, pakkudes haaratseid nii tüüpilisteks kui ka väga spetsiifilisteks robotitoiminguteks. Unigripperi haaratseid saab kasutada metalli, puidu, klaasi, tootekottide, klaasnõude ja muude keeruka kuju ja tekstuuriga toodete tõstmiseks.

Rohkem informatsiooni: www.unigripper.com

 
 

Päring