Liikumise juhtimine

Liikumise juhtimine

 

ELESA + Ganter on standardsete masinaelementide tarnimise ülemaailmne liider. Ettevõte on kahe tootja, Elesa SpA (Itaalia) ja Otto Ganter GmbH & Co KG (Saksamaa), ühisettevõte. ELESA (asutatud 1941) ja Otto GANTER (asutatud 1894) teevad koostööd juba üle 35 aasta. 1995ndal aastal hakkasid ettevõtted arendama ühist müügivõrku kaubamärgi Elesa + Ganter all, pakkudes laia valikut standardseid masinaelemente, millel on ainulaadne disain, suurepärane teenindus ja võimalus luua kohandatud lahendusi väga lühikese aja jooksul.

Tootja kohta: www.elesa-ganter.com

Saksa ettevõte ACE Stoßdämpfer GmbH käivitati 1963. aastal, mil ta tõi turule oma esimese tööstusliku amortisaatori. Rohkem kui 50 aastat hiljem on ettevõte rahvusvaheliselt tunnustatud ekspert tööstusliku summutustehnoloogia valdkonnas. Täna leiame tootevalikust automaatsed summutus-, vibratsioonikontrolli- ja ohutustehnoloogiad. 

Saksamaal tegevust alustanud ACE on rajanud 5 välisfiliaali ja 4 tehast ning omab klientide mugavuse tagamiseks edasimüüjate võrgustikku 45 riigis üle maailma.

Lisateave: www.ace-ace.com 

   ACE YouTube                   ACE Downloads              ACE VibroChecker             ACE Calculations


                                                            Päring