Teleskoopliugurid

Teleskoopliugurid

 

Teleskoopsiinid lineaarsete süsteemide jaoks. Selle seeria tootevalikus on erineva suuruse, jäikuse ja lubatud koormusega siinid, osalise ja täispikendusega.

 

Accuride on olnud esirinnas teleskoopliugurite ning juurdepääsu- ja liikumissüsteemide projekteerimisel ja valmistamisel alates 1962. aastast. Accuride on ülemaailmne liikumislahenduste disainer ja tootja. Nende tooted tagavad libisevate komponentide sujuva liikumise, aidates oluliselt kaasa optimaalsele ruumikasutusele, tõhusale ladustamisele ning hõlpsale juurdepääsule remondiks ja hoolduseks. Nad kujundavad liikumissüsteeme kappidele, masinatele ja muudeks kasutusteks kogu maailmas. Tänaseks on avatud viis tehast: Saksamaal, Jaapanis, Ühendkuningriigis, Mehhikos ja Hiinas.

Accuride suudab pakkuda kvaliteetseid komponente, mis toimivad usaldusväärselt kogu toodete eluea jooksul. Kõik tootmisüksused on registreeritud ISO 9001:2008 järgi ning Saksamaa tehas on sertifitseeritud nii ISO 9001:2015 kui ka ISO 14001:2009 keskkonnastandardi järgi. Accuride'i tehas Mehhikos järgib ISO 14001 standardeid ja eeskirju.

Lisateave: https://www.accuride.com/

ROLLON on 1975. aastal asutatud rahvusvaheline ettevõte, mis on lineaarsüsteemide, liugurite ja ajamite tootmise liider. ROLLONi peamiste toodete hulka kuuluvad kompaktsed lineaarsed liugurid, teleskoopliugurid ning ActuatorLINE ™ ja Uniline ajamid, mis vastavad masinate projekteerimise, tööstusautomaatika ja robootika valdkonna inseneeria nõuetele.

ROLLON Group on rahvusvaheline ettevõte, mille peakontor asub Itaalias (Milanos), ning on tegev Saksamaal, Prantsusmaal ja Ameerika Ühendriikides.

Lisainformatsioon tootja kohta: www.rollon.com/GB/en


 Allalaadimised            Tooted                      Seadistused             CAD failid

                                                      


Päring