Teleskooprööpad

Accuride on teleskoopiliste liuguste ning juurdepääsu- ja liikumissüsteemide kavandamisel ja tootmisel olnud esirinnas alates 1962. aastast. Accuride on ülemaailmne liikumislahenduste disainer ja tootja. Meie tooted tagavad libisevate komponentide sujuva liikumise, aidates märkimisväärselt kaasa ruumi optimaalsele kasutamisele, tõhusale ladustamisele ja hõlpsale juurdepääsule remondiks ja hoolduseks. Nad konstrueerisid liikumissüsteemid kabinettidesse, masinatesse ja muudesse rakendustesse kogu maailmas. Kuni tänapäevani on Saksamaal, Jaapanis, Ühendkuningriigis, Mehhikos ja Hiinas avatud viis esindust.

Accuride suudab pakkuda kvaliteetseid komponente, mis töötavad toodete eluea jooksul usaldusväärselt. Kõik tootmisrajatised on registreeritud vastavalt standardile ISO 9001: 2008, Saksamaa tehases on sertifitseeritud nii ISO 9001: 2015 kui ka keskkonnastandard ISO 14001: 2009. Accuride tehasel Mexicalis on loodud programm, mis järgib ISO 14001 standardeid ja põhimõtteid.

Lisateave: https://www.accuride.com/

ROLLON on 1975. aastal asutatud rahvusvaheline ettevõte, mis on lineaarsüsteemide, rööbaste ja ajamite tootmise liider. ROLLONi peamiste toodete hulka kuuluvad kompaktsed lineaarsed rööpad, teleskooprööpad ning ActuatorLINE ™ ja Uniline ajamid, mis vastavad masinate projekteerimise, tööstusautomaatika ja robootika valdkonna inseneride nõuetele.

ROLLON Group on rahvusvaheline ettevõte, mille peakorter asub Itaalias (Milanos), kuid tegutseb ka Saksamaal, Prantsusmaal ja Ameerika Ühendriikides.

ROLLON näitab suurepärast võimet arendada seadmete tootjatele mitmesuguseid insenerilahendusi ja mittestandardseid tooteid, et aidata lahendada ainulaadseid ja keerukaid tootmisrakenduse probleeme.

Lisainformatsioon tootja kohta: www.rollon.com/GB/en


 Allalaadimised            Tooted                      Seadistused             CAD failid

                                                      


Päring

Captcha