Aktuaatorid

Aktuaatorid

 

Ettevõtte FRANCIA asutasid kaks praegust omanikku 1976. aastal Correggios (RE). Ettevõte on juba ligi 40 aastat tegutsenud täppismehaanilise töötlemise valdkonnas. Aastal 1999 omandas kvaliteedisüsteemi sertifikaadi ISO 9000, kajastades asjaolu, et juhitakse rangelt kogu protsessi alates tellimimusest kuni tarnimiseni. FRANCIA saab toetada klienti mis tahes konkreetsete tehniliste valikute tegemisel, tehes kättesaadavaks kogemused ja teadmised selles valdkonnas. Ettevõte ühendab tüüpilise väikeettevõtte paindlikkuse ja reageerimiskiiruse toodete kõrgete kvaliteedistandarditega.

Lisateave ettevõtte kohta: http://francia.it/homeGB.html

Elektrilise aktuaatori põhiprintsiibiks on pöördliikumise muutmine lineaarseks liikumiseks. Sellele ideele tuginedes on Rahmann üle 5 aastakümne välja töötanud suurepäraseid täiturseadmete lahendusi. Rahmann arendab elektrilisi aktuaatoreid vastavalt kliendi individuaalsetele vajadustele tema rakenduse jaoks, seega pole Rahmanni valikus ühtegi standardset toodet. Rahmanni aktuaatorite korpus on täielikult suletud, muutes need kompaktseteks, vastupidavateks, turvalisteks ja töökindlateks ka äärmiselt nõudlikes tingimustes.

Rohkem informatsiooni tootja koha: https://rahmann-gmbh.com/en/

LINAK on rahvusvaheline ettevõte, mille kaasaegsed automatiseeritud tehased asuvad Taanis, Slovakkias, USA-s ja Hiinas ning millel on esindused koguni 35 riigis.

LINAKi aktuaatoreid saab BUS-ühenduse kaudu hõlpsasti integreerida teiste juhtsüsteemidega. Võrreldes hüdrauliliste või pneumaatiliste süsteemidega on elektrilised aktuaatorid hõlpsasti integreeritavad ja vajavad vähe hooldust, kuna süsteemil puuduvad voolikud, pumbad ja muud hooldust vajavad elemendid.

LINAK aktuaatorid säästavad energiat, töötavad vaikselt, neil on puhas disain ja neid saab kasutada meditsiiniseadmetes. Need aktuaatorid vastavad kõigile rahvusvahelistele standarditele, et töötada mis tahes rakenduses.

LINAK pakub lahendusi aktuaatorite kasutamiseks haiglates, hooldekodudes, kontorites, põllumajanduses, tööstusautomaatikas jpm.

Päring