Laboratoorium

Laboratoorium

 

Laboratoorsed tööd seavad erinõuded istmetele, mis erinevad ühegi teise töökeskkonna omadest. Lisaks maksimaalse hügieeni ja lihtsa puhastamise vajadusele peavad laboritoolid vastama ka mitmetele muudele rutiinsete laboritöödega seotud nõuetele: peavad võimaldama töös paindlikkust ega tohi võtta liiga palju ruumi. Sellegipoolest on ergonoomika ja mugavuse osas kõrged ootused, kuna laboritööd nõuavad peenmotoorikat ning suurt täpsust ja keskendumisvõimet, näiteks töö mikroskoobi või pipetiga.

Kasutatavad materjalid on pestavad, desinfitseeritavad ja isegi antibakteriaalse kattega. Tootmise ajal jälgitakse ülimat hoolt, et ei jääks õmblusi ega tühimikke, mis võiksid soodustada mikroobide või bakterite kasvu.

Disain ja värvivariandid sobivad ideaalselt igasse laborisse. Seega on Bimose laboritoolid – eriti meie ainulaadne lipulaev Labster – valiklahendus, kui laboris on vaja istekohta.

Sobivad igale laborile: farmaatsia, keemiatehnoloogia, tervishoid, keskkonnatehnoloogia, bioteadused, toiduainetehnoloogia, biotehnoloogia ja geneetika.